Приклади стелажів для продуктових магазинів

Приклади стелажів для продуктових магазинів

10-04-2019

У продуктових магазинах багато різних товарів, які потрібно грамотно продемонструвати. Для цього власники підключають дизайнерів, розробляють концепції та замовляють стелажі. Ми зібрали найцікавіші приклади конструкцій від зарубіжних ритейлерів і кілька стелажів від Ustor.

10 прикладів стелажів від зарубіжних магазинів

 1. Delicatessen, Шеньчжень

Дизайн цього магазину розробила студія Linehouse. Високі стелі дозволили реалізувати цікаву ідею — складну конструкцію з плитки та дерева. Ця деталь не тільки прикрашає приміщення, але й служить основою для кріплення постерів, плакатів, посуду тощо. Стелажі та вітрини досить лаконічні, зроблені з дерева, металу і скла.

 1. Mero Mero, Сідней
  Раніше приміщення цього магазину було стоянкою для автомобілів. Сучасний дизайн виконаний в класичному стилі, для демонстрації продукції призначений мармуровий прилавок.

 1. Centra, Лімерик

  На території магазину розташовані продуктовий та овочевий відділи, газетний кіоск. Також тут є кафе, в якому можна поснідати чи пообідати. Магазин виконаний в скандинавському стилі, стіни та конструкції прикрашені написами, а стелажі доповнені модулями.

 1. Api(+), Флорида

  Торговельна точка розмістилася у старому історичному будинку, в якому раніше був автосалон. У приміщенні зберегли деякі класичні деталі та фактуру, а стелажі точно підібрані / виготовлені під продукцію.

 1. Viaporin, Гельсінкі

  На одній території власник поєднав магазин і кав'ярню, вибрав сільський стиль. У магазині дерев'яні стелажі стоять поряд з вінтажними меблями та підвісними елементами освітлення. Частина конструкцій облицьована мозаїчною плиткою в зелених тонах. У кафе переважає мінімалізм, розташовані дизайнерські меблі та пристінні лави. Товари демонструють прості та лаконічні стелажі. Автентичний та індивідуальний магазин притягує відвідувачів своїм зовнішнім виглядом і смачними продуктами.

 1. Michael Angelo, Торонто

 У цій продуктовій крамниці також є кафе, в якому шеф-кухар готує страви індивідуально для кожного замовника. І процес приготування транслюють на екранах. Окремі вітрини та стелажі тут перетворюються в цілий ринок з чітко розмежованими зонами, де вмілі дизайнерські прийоми «ведуть» покупців від одного відділу до іншого. Уздовж однієї зі стін стоїть великий стелаж з фігурними полками для розміщення чаю та прянощів.

 1. Jelmoli Department Store, Швейцарія

  Магазин-ресторан прикрашений полотнами з видами міста, акуратними столиками, рослинами. Стелажі з округлими формами та вбудовані конструкції доповнюють атмосферу спокійними нотами.

 1. Amsterdam, Нідерланди

  Оформленням інтер'єру займалася студія studiomfd. За основу дизайнери взяли філософію бренду [відданість якості та традиціям]. Вийшла така собі старовинна лавка з нехитрим дизайном. Вінтажні матеріали стоять поряд з ексклюзивними меблями, стелажі виготовлені з дерева та металу.

 1.  Fenwick Food Hall, Ньюкасл

 Дизайн-концепція від архітектурної компанії CADA Design. В одному приміщенні вміщується кілька відділів: винний, пекарня, бар, кондитерська та ресторан. Причому зони не розділені стінами, замість перегородок використовували стелажі, прилавки, столи, оздоблювальні матеріали та освітлення. Всі стелажі та меблі виготовлені з натуральних матеріалів.

 1. Peacock eMart, Сеул

 Ще одна робота від CADA Design. На одному просторі з'єднали гіпермаркет, склад, кілька різних кухонь. Для кожного міні-кафе підбирали свої кольори та матеріали, щоб зберегти індивідуальний характер кожної точки. Наприклад, хот-доги з вагончика — американська класика, яка також знайшла тут своє місце.

 

У двох словах про досвід Ustor

Команда виготовляє стелажі на основі стандартної серії RAF і за індивідуальними брендбуками. Устаткування з цієї лінійки можна доповнювати елементами, розбирати, збирати, міняти полиці, «гратися» як завгодно довго :)

Один із прикладів — обладнання для магазину Spar. Нідерландську мережу супермаркетів знають в 34 країнах світу, в тому числі і в Україні. По всьому світу 15 000+ магазинів.

1,5 роки тому ми зробили обладнання по брендбуку для одного з харківських магазинів. До речі, цей проект увійшов до трійки кращих продуктових магазинів України [за результатами Retail Design Awards 2017]. Ми зробили стелажі під солодощі, консерви, делікатеси, бакалію, алкогольні та безалкогольні напої. Устаткування для цього магазину розробляв український дизайнер Віталій Степаненко.

Подивіться повне портфоліо стелажів для Spar тут.

Читайте також