10-04-2019
У продуктових магазинах багато різних товарів, які потрібно грамотно продемонструвати. Для цього власники підключають дизайнерів, розробляють концепції та замовляють стелажі. Ми зібрали найцікавіші приклади конструкцій від зарубіжних ритейлерів і кілька стелажів від Ustor.
Дизайн цього магазину розробила студія Linehouse. Високі стелі дозволили реалізувати цікаву ідею — складну конструкцію з плитки та дерева. Ця деталь не тільки прикрашає приміщення, але й служить основою для кріплення постерів, плакатів, посуду тощо. Стелажі та вітрини досить лаконічні, зроблені з дерева, металу і скла.
У цій продуктовій крамниці також є кафе, в якому шеф-кухар готує страви індивідуально для кожного замовника. І процес приготування транслюють на екранах. Окремі вітрини та стелажі тут перетворюються в цілий ринок з чітко розмежованими зонами, де вмілі дизайнерські прийоми «ведуть» покупців від одного відділу до іншого. Уздовж однієї зі стін стоїть великий стелаж з фігурними полками для розміщення чаю та прянощів.
Магазин-ресторан прикрашений полотнами з видами міста, акуратними столиками, рослинами. Стелажі з округлими формами та вбудовані конструкції доповнюють атмосферу спокійними нотами.
Оформленням інтер'єру займалася студія studiomfd. За основу дизайнери взяли філософію бренду [відданість якості та традиціям]. Вийшла така собі старовинна лавка з нехитрим дизайном. Вінтажні матеріали стоять поряд з ексклюзивними меблями, стелажі виготовлені з дерева та металу.
Дизайн-концепція від архітектурної компанії CADA Design. В одному приміщенні вміщується кілька відділів: винний, пекарня, бар, кондитерська та ресторан. Причому зони не розділені стінами, замість перегородок використовували стелажі, прилавки, столи, оздоблювальні матеріали та освітлення. Всі стелажі та меблі виготовлені з натуральних матеріалів.
Ще одна робота від CADA Design. На одному просторі з'єднали гіпермаркет, склад, кілька різних кухонь. Для кожного міні-кафе підбирали свої кольори та матеріали, щоб зберегти індивідуальний характер кожної точки. Наприклад, хот-доги з вагончика — американська класика, яка також знайшла тут своє місце.
Команда виготовляє стелажі на основі стандартної серії RAF і за індивідуальними брендбуками. Устаткування з цієї лінійки можна доповнювати елементами, розбирати, збирати, міняти полиці, «гратися» як завгодно довго :)
Один із прикладів — обладнання для магазину Spar. Нідерландську мережу супермаркетів знають в 34 країнах світу, в тому числі і в Україні. По всьому світу 15 000+ магазинів.
1,5 роки тому ми зробили обладнання по брендбуку для одного з харківських магазинів. До речі, цей проект увійшов до трійки кращих продуктових магазинів України [за результатами Retail Design Awards 2017]. Ми зробили стелажі під солодощі, консерви, делікатеси, бакалію, алкогольні та безалкогольні напої. Устаткування для цього магазину розробляв український дизайнер Віталій Степаненко.
Подивіться повне портфоліо стелажів для Spar тут.
Як завжди, зібрали для вас звіт по найбільш цікавим подіям в українському та світовому рітейлі за минулі місяці — читайте у новому дайджесті! Прибутки українських рітейлерів від продажів у месенджерах […]
30-10-2019
Що відбулося в українському та світовому рітейлі за серпень-вересень
Метал — один з базових матеріалів, з яким працює весь сучасний ритейл. Чому? Тому що метал має весь необхідний потенціал для вирішення практично будь-яких завдань, пов’язаних з реалізацією концепції для […]
26-07-2021
Ритейл з серцем з металу
З 450 рекламних матеріалів в магазині покупці помічають лише 15. Щоб відвідувач звернув увагу на бренд, потрібно подбати про якість стелажів на всіх рівнях: де розміщені POS-матеріали, наскільки вони добре […]
8-02-2019
ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ: ПРИКЛАДИ ВІД ЗАРУБІЖНИХ ДИЗАЙНЕРІВ І КОМАНДИ USTOR
Заявку відправлено!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом