Замовити безкоштовний прорахунок

Про нас

Ефективне вирішення завдань клієнта
Більше 15 років досвіду
Власне виробництво
Сучасний підхід до розуміння бізнесу
Робота з вашими брендбуками

Більше 15 років досвіду

Більше 15 років досвіду
Історія нашої компанії почалася в 2000 році. За цей час ми накопичили величезний досвід на українському ринку ритейлу. Ми успішно реалізуємо проекти в секторах: FMCG, fashion, дитячі товари, спорт, техніка тощо.
Ми розуміємо, для кого випускаємо наше обладнання і які вимоги важливі для різних груп користувачів. Ми враховуємо аспекти і деталі, важливі для персоналу клієнта і для покупців роздрібних точок продажів.
Нам подобається втілювати в життя сміливий і цікавий дизайн, який збільшує зростання продажів наших клієнтів.

Власне виробництво

Ми впевнені, що успішний проект з'являється там, де з особливою ретельністю підходять до розробки конструкторської документації. Наявність сильної конструкторської команди, досвідчених майстрів на виробництві, власного парку сучасного обладнання дає можливість реалізовувати проекти різного рівня складності для українських і міжнародних брендів.
Розробка технічної документації, підготовка проекту до фази виробництва, контроль якості випуску, відвантаження готового обладнання та доставка його на об'єкт у встановлені терміни – усе це зона відповідальності фахівців компанії Ustor.Ми постійно інвестуємо в обладнання, розуміючи що це ключовий інструмент для реалізації сміливих і нестандартних завдань від наших клієнтів.

Сучасний підхід до розуміння бізнесу

Ми вважаємо, що тільки довгострокове співробітництво приносить успіх, і дотримуємося стратегії win-win. Працюючи над проектом, ми піклуємося про вигоди клієнта в першу чергу. Нам важливо, щоб наша робота приводила до зростання і розвитку бізнесу.
Компанія Ustor безперервно вдосконалюється за допомогою навчання і відвідування найбільших професійних виставок по всьому світу.
У своїх проектах ми слідуємо світовим тенденціям дизайну для створення унікального, привабливого образу торгового простору, щоб забезпечити всі умови емоційного залучення споживача і викликати у нього бажання повернутися.

Робота з вашими брендбуками

Ми можемо приєднатись на будь-якому з етапів реалізації проекту: ідея, ескіз, дизайн або технічне креслення. Ми допоможемо технічно здійснити творчі рішення ваших дизайнерів.
У нашій історії розвитку є досвід втілення дизайну, розробленого польськими, італійськими та прибалтійськими дизайн-студіями. Ми вміємо адаптувати концепти під український ринок можливостей постачальників матеріалів і наш виробничий парк обладнання.
Наша мета – втілити проект відповідно до очікувань і уявлень клієнта, з дотриманням домовленостей щодо термінів та якості.

Ефективне вирішення завдань клієнта

Після занурення в проект фахівці можуть дати клієнтові компетентні рекомендації щодо різних аспектів проекту: ознайомити з технічним нюансами виробництва, дати рекомендації із впровадження новацій для вдосконалення функціоналу або заміни матеріалу і фурнітури.
Завдяки постійному спілкуванню і зворотному зв'язку ми знаємо пріоритети та очікування наших клієнтів. Підготовка прототипів і виготовлення зразків конструкцій або особливо складних вузлів і аксесуарів дає можливість робити результат прогнозованим і зрозумілим для клієнта.

Замовити безкоштовний прорахунок