Замовити безкоштовний прорахунок

Сергій Залкін: «Орієнтація на клієнта та реалізація його сміливих ідей — наш головний інтерес»

Сергій Залкін: «Орієнтація на клієнта та реалізація його сміливих ідей — наш головний інтерес»

17-08-2018

Про компанію

Компанія Ustor понад 15 років на ринку українського ритейлу. За час свого розвитку фірма реалізувала безліч мережевих проєктів в сегментах non-food ритейлу: Fashion, Kids, Sport, DIY та ін. Власне виробництво дозволяє компанії виконувати замовлення з урахуванням дизайн-особливостей магазину або торговельної точки. Конструкторський відділ забезпечує поєднання очікувань власників бізнесу з можливостями виробництва, доступністю матеріалів, особливостями упаковування та транспортування до місця монтажу.

Про особливості бізнесу

Головне кредо компанії — не продаж торгового обладнання, а рішення задач клієнта з облаштування торгової точки. Робота над проєктами здійснюється за принципом вибудовування довірчих відносин і розуміння як задач клієнта, так і специфіки його бізнесу та цільової аудиторії бренду. Подібне занурення в особливості кожного проєкту забезпечує гру з клієнтом «в одній команді» та підвищує ефективність його бізнесу.

Про матеріали

Власне виробництво Ustor дозволяє випускати конструкції різного ступеня складності з листового і профільного металопрокату. Зараз не існує єдиного дизайн-стандарту, і у спеціалістів в цій області є свобода в проєктуванні комерційних просторів. Власник може оформити простір виходячи зі свого бюджету та особистих переваг. Ми виготовляємо конструкції на основі дизайн проєктів різної стилістики: від лофту до параметрізму. Класичні конструкції можуть доповнюватися елементами з дерева, пластика, скла і бетону. Фахівці Ustor забезпечують логістику цих постачань і відповідають за якість обладнання, змонтованого на об'єкті.

Про клієнтів

До останнього часу у нас було два основних типи клієнтів. Це міжнародний і національний мережевий ритейл і виробники або дистриб'ютори, які розповсюджують свою продукцію за допомогою брендових стелажів. Однак, ми живемо за часів постійних змін. Розвиток інтернету, зміна споживчої парадигми, вихід на арену нового покоління покупців впливає на усталені формати і способи продажів. Все частіше дизайнери проектують мікси. Шоурум плюс кав'ярня, офіс плюс магазин, магазин плюс місце видачі інтернет покупок, міні готель плюс магазин плюс кав'ярня. І у нас вже є досвід виробництва обладнання для таких нових просторів. І можна сказати, що у нас з'являється новий сегмент клієнтів з індустрії гостинності і власників сучасних офісів, особливо любителів open space.

Про роботу

Робота над проєктом починається з технічного завдання, яке опрацьовується конструкторами компанії. Потім узгоджується бюджет і адаптація обладнання під технологічні можливості виробництва. Далі ми підбираємо матеріали, фурнітуру та упаковування під бюджет замовника. Після всіх узгоджень, команда приступає до безпосереднього виробництва торгового обладнання. Ми — прихильники концепції ощадливого виробництва.

Можна багато часу витрачати на контроль, а ще краще, щоб співробітники були залучені в процес оптимізації виробництва та орієнтувалися на завдання і потреби замовника. Терміни реалізації та здачі проєкту коливаються в діапазоні від однієї до трьох тижнів. Ці тимчасові рамки пояснюються наступними факторами: розміри торгової точки, доступність матеріалів і фурнітури, ступінь складності самого обладнання.

Про плани на майбутнє

Ми активно відвідуємо міжнародні ярмарки та виставки на тему ритейлу і торгового устаткування. Також команда бере участь в галузевих форумах, вивчає тренди в дизайні та розвитку як комерційних, так і громадських просторів. Налагоджена партнерська мережа і величезний досвід дозволяють компанії Ustor просуватися на Європейському ринку ритейлу, а також реалізовувати цікаві проєкти в нових для команди сегментах [індустрії гостинності та open space].

Читайте також

Все геніальне має бути простим, тому компанія Ustor в роботі використовує модульне торгове обладнання, яке можна адаптувати під різні ніші. Всі елементи продумані так, щоб легко доповнювати або заміняти один […]

31-01-2019

Серії LINE та FRAME для демонстрації одягу

З 450 рекламних матеріалів в магазині покупці помічають лише 15. Щоб відвідувач звернув увагу на бренд, потрібно подбати про якість стелажів на всіх рівнях: де розміщені POS-матеріали, наскільки вони добре […]

8-02-2019

ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ: ПРИКЛАДИ ВІД ЗАРУБІЖНИХ ДИЗАЙНЕРІВ І КОМАНДИ USTOR

Спортивний ритейл — це один із відносно молодих напрямків на українському ринку. Цей факт відкриває шлях інноваціям та дарує власникам унікальну можливість адаптувати та впроваджувати найбільш успішний закордонний досвід. Цільова […]

23-12-2021

Практичне обладнання для «спортивного» ритейлу