Замовити безкоштовний прорахунок

[CES-2020] Технології для рітейлу: від «розумного» дзеркала до робота-офіціанта

[CES-2020] Технології для рітейлу: від «розумного» дзеркала до робота-офіціанта

2-03-2020

У січні 2020 у Лас-Вегасі була проведена велика виставка Consumer Electronics Show 2020 року, присвячена побутовій техніці і електроніці. Виробники показали технології і товари, які однозначно змінять споживчий досвід.

Основний фокус був на захисті даних і максимальній клієнтоорієнтованості. У цій статті ми поговоримо про ті рішення, які можуть вплинути на ринок рітейлу в найближчі роки.

Perso от O’Oreal — beauty і штучний інтелект

Perso — це цікавий гаджет, призначений для догляду за обличчям. Творці стверджують, що він здатний вибирати доглядові засоби для користувача. Серед змінних, що обробляє Perso — стан шкіри, сезон, погода, час доби й інші.

[CES-2020] Технологии для ритейла: от «умного» зеркала до робота-официанта

Виглядає Perso як портативний дозатор, оснащений трьома картриджами. Кожен з них заправляється своїм вмістом, і, в залежності від доданих обставин, користувачеві буде пропонуватися індивідуальна формула, яка допоможе досягти максимального ефекту прямо зараз. У «комплекті» з пристроєм іде додаток-помічник.

У картриджі можна буде завантажувати різні відтінки тонального крему, губної помади, типи кремів і інші косметичні засоби. Незабаром, пристрій зможе генерувати ідеальний відтінок тонального крему, помади і так далі. Причому перед тим, як пристрій «змішає» інгредієнти, ви зможете «приміряти» запропонований відтінок за допомогою програми з доповненою реальністю.

Moptar допоможе вам дізнатися все про клієнта

Ще одне цікаве рішення для ринку торгівлі — технологія, яка допоможе відслідковувати купівельний шлях в магазині. Доповнивши її FaceMe, крім траєкторії і кількості відвідувань, ви зможете відслідковувати стать, вік і навіть емоційний стан споживача. Це принципово новий етап офлайн-аналітики, який допоможе зробити рівень обслуговування набагато вище.

[CES-2020] Технологии для ритейла: от «умного» зеркала до робота-официанта 

Ваш особистий косметолог

Lululab Lumine запропонували цікаве програмне забезпечення для поліпшення рівня обслуговування в торгівлі та beauty-індустрії. Наприклад, розумне дзеркало може аналізувати шкіру клієнта на наявність проблемних зон, розділяти їх на типи та рекомендувати відповідні доглядові засоби. Пристрій поєднаний зі спеціальним шоломом.

Цікавим рішенням на основі такої ж технології є і Aetrex Albert: цей сканер автоматично створює об'ємну модель стопи і допомагає підібрати ідеальні устілки.

HiMirror — «розумне» дзеркало

Ще один співзвучний пристрій — дзеркало, яке допомагає приміряти декоративну косметику перед покупкою. Також HiMirror оснащене додатком для відстеження стану шкіри.

PantryOn допоможе замовити продукти

PantryOn — це не просто ПЗ, що визначає, які продукти є в вашому холодильнику, а й рішення, яке автоматично складає список, шукає його елементи в інтернеті і знаходить найвигідніші ціни серед торгових мереж вашого регіону. Якщо якихось продуктів немає, то PantryOn пропонує альтернативні варіанти.

[CES-2020] Технологии для ритейла: от «умного» зеркала до робота-официанта

У перспективі таке рішення допоможе коригувати раціон харчування, виявляти його недоліки і шукати методи оптимізації, виходячи з діагнозу, фітнес-цілей, віку та інших заданих параметрів.

Робот-постачальник від FedEx

Roxo — робот-постачальник, який допоможе оптимізувати процес отримання товару. Замість того, щоб під'їжджати на автомобілі прямо до дверей або задіяти людські ресурси, інтернет-магазини зможуть економити. Клієнт буде отримувати свої посилки від робота.

Як це працює? Габаритний транспорт під'їжджає на відстань в декілька будинків або квартал від точки призначення, а Roxo доставляє посилку у двір (куди, наприклад, складно заїхати). Таким чином, компанія буде економити час і ресурси на «останній милі» доставки.

[CES-2020] Технологии для ритейла: от «умного» зеркала до робота-официанта

Робот офіціант

PuduTech — китайська компанія, яка запропонувала простого і милого робота-офіціанта.

[CES-2020] Технологии для ритейла: от «умного» зеркала до робота-официанта

BellaBot вміє тільки розвозити тарілки та мило нявкати, але для деяких торгових форматів цього більш ніж достатньо. На жаль, пристрій поки не вміє приймати замовлення — тільки доставляти.

[CES-2020] Технологии для ритейла: от «умного» зеркала до робота-официанта

Читайте також

Завдання: Розробити стелаж для виділення в ряду електро-, бензо-, зварювальних інструментів Рішення: Виробництво брендового стелажа на основі серії RAF у фірмових кольорах компанії (помаранчевий і чорний). Таке рішення дозволило яскраво […]

18-11-2015

Кейс № 3. Стелаж для інструмента

Серійні рішення з кожним роком користуються все більшим попитом серед власників торгового бізнесу. Це зрозуміло: таке обладнання взаємозамінне і зазвичай виробляється істотно швидше будь-яких кастомізованих аналогів. Така гнучкість особливо цінується […]

27-07-2021

Мобільність і універсальність серії RAF на прикладі проекту OnePrice 2020

Ви вклалися в дизайн торгової точки, ретельно підібрали асортимент, а продажі все одно йдуть мляво? Можливо, справа в невдалому плануванні торгового простору магазину. Адже залучити користувача до вітрин мало, треба […]

5-03-2019

Принципи зонування та планування торговельних приміщень