Замовити безкоштовний прорахунок

Торговельне обладнання для магазинів non-food сегмента [на прикладі серії RAF]

Торговельне обладнання для магазинів non-food сегмента [на прикладі серії RAF]

21-12-2018

Торговельне обладнання серії RAF — універсальне. Воно, як улюблені джинси, пасує практично під будь-які товари. Стелажі на основі цієї серії замовляють продуктові магазини, супермаркети, зоомаркети, роздрібні мережі канцелярських товарів тощо.

Універсальний «конструктор» для торговельних майданчиків

Серія RAF складається з настінних, пристінних і острівних стелажів, які за запитом клієнта можна доповнити полицями, кошиками, гачками, бортиками та іншими аксесуарами. Устаткування з цієї лінійки легко збирати та розбирати, прибирати або міняти зайві полиці. Серію, немов конструктор LEGO, можна трансформувати під певний вид продукції: додати перфоровані панелі та гачки різної довжини, контейнери, змінити висоту полиць і тощо. А завдяки міцному матеріалу та здатності конструкцій витримувати великі навантаження, ця серія сподобається власникам магазинів економ-класу, роздрібних точок продажів побутової хімії, комп'ютерної техніки.

Основні елементи створені з листового та профільного металу, додаткові — зі сталі, скла, пластику або дерева. Стелажі, які ми виробляємо, здатні витримати вагу до 110 кг [залежить від різних чинників], а гачки — до 2,4 кг [довжина — від 150 до 300 мм]. Для фарбування стелажів використовуємо порошкові фарби. Стандартний відтінок — білий, але на вимогу клієнта можемо покрити обладнання іншим кольором з RAL-палітри.    

Декілька прикладів від Ustor

Серія RAF стала основою для виробництва стелажів для зоомаркетов Master Zoo [обладнали 60+ магазинів]. Компанія на ринку більше 15 років, за цей час вони відкрили більше 80 точок продажів. Магазини обладнані стелажами різної комплектації, в тому числі класичними односторонніми та двосторонніми моделями. За час нашої співпраці команда MasterZoo кілька разів змінювала колір обладнання. Вони експериментували з відтінками, які сподобалися б клієнтам і асоціювалися з комфортом, а порошкові фарби допомогли реалізувати всі ідеї. На фото нижче концепція магазину, яку ми реалізували 2 роки тому. Для цього торговельного приміщення ми пофарбували конструкції в білий колір. Сьогодні на них лежать і чекають своїх покупців об'ємні упаковки з кормом для тварин, одяг для собак, переносні клітки для кішок тощо.

Как можно адаптировать базовые стеллажи под товары для животных

Як акуратно розмістити дрібні й об'ємні товари і при цьому вкластися в орендовані квадратні метри? Варіантів маса. Покажемо, як з цим впоралися дизайнери. Для іншого зоомаркету Master Zoo ми зробили стелажі, в яких поєднали перфоровані панелі з гачками [для нашийників, повідків та інших аксесуарів] і полиці різної довжини [для об'ємних товарів].

Торговое оборудование [основа — серия RAF]

Для Master Zoo ми також випустили стелажі з похилими аксесуарами. Основа для цієї конструкції була взята із серії RAF, а додаткові елементи дизайнер підібрав з іншої лінійки. У цьому головна перевага стелажів RAF — їх можна доповнювати і трансформувати будь-якими деталями, спираючись на фантазію фахівця та вид продукції. Устаткування пофарбували в стандартний білий колір.

У гіпермаркеті «Епіцентр К» команда Ustor обладнала відділ канцтоварів. У цьому магазині можна купити не тільки приладдя для школи або офісу, але також будівельні матеріали, меблі, товари для саду тощо. Сюди щодня йдуть натовпи покупців, і кожного на полиці повинен чекати товар. Тому при виробництві обладнання в першу чергу враховують навантаження. За кресленнями дизайнера наші конструктори доповнили класичні стелажі перфорованими стінками, зробили полиці під велике число товарів. На замовлення клієнта нанесли на торговельне обладнання порошкове покриття кольору Графітовий сірий 7024 (матовий).

Для магазину «Всі. Свої» виробили торговельне обладнання для посуду, домашнього декору, текстилю, сувенірів та інших аксесуарів. Наша команда випустила для магазину частину стелажів, у тому числі двосторонні та пристінні моделі з металу.

Двусторонние стеллажи для отдела посуды

Ще один приклад реалізації торговельного обладнання під посуд. Для супермаркету «Восторг» ми виробили та змонтували стелажі під пательні, кришки, каструлі, тарілки. Доповнили їх гачками різної довжини, тримачами для посуду та іншими аксесуарами. Для стелажів вибрали бежевий відтінок.

Пример стеллажа для размещения посуды

Стеллажи для посуды

Для магазинів канцтоварів важлива кількість спеціалізованих і універсальних аксесуарів. У стелажах для AKVAREL продумана кожна дрібниця: підібрані гачки різної довжини, аксесуари для зберігання паперу, перегородки для ручок і олівців. Також можна самостійно регулювати відстань між полицями і адаптувати їх під продукцію різних габаритів.

Стеллажи для демонстрации канцтоваров

Серія RAF підходить для обладнання магазинів різних форматів: продуктових міні-маркетів, магазинів канцелярських товарів, побутової хімії і техніки, автозапчастин, товарів для дітей, парфумерії. Ця лінійка в умілих руках дизайнера і конструктора стає не тільки прикрасою торгового залу, а й практичним елементом, який відповідає запитам споживача.