Замовити безкоштовний прорахунок

16 прикладів інтер'єрів магазинів для натхнення

16 прикладів інтер'єрів магазинів для натхнення

25-02-2019

Магазини «без кордонів», поділ на зони за кольорами, дисплеї з інформацією про новинки... Бренди змінюють свої торгові точки заради покупців. Щоб кожному, хто зайде в магазин, було приємно перебувати в ньому, а покупки приносили емоційне задоволення. Компанії з нуля розробляють дизайн-проекти, доповнюють зали фуд-кортами та м'якими меблями, моніторять та впроваджують власні додатки для примірки взуття та мейк-апу. Команда Ustor відшукала 16 найцікавіших і незвичайних магазинів, в які клієнти йдуть не тільки за продуктами, але й за класними фото та новими емоціями.

16 магазинів з інтер'єром, що запам’ятовується

  1. MyPlay

14 лютого в Києві відкрився торгово-розважальний простір MyPlay. Дизайн приміщення виконаний у фірмових відтінках, одну стіну в магазині замінюють панорамні вікна. Магазин розділений на зони: VR-зона для тестування роботів і гаджетів, кава-зона, басейн з кульками, простір для ігор і упаковки подарунків. Особливість всіх точок MyPlay — лазерний тунель. А в новому приміщенні ще й збільшили площу та кількість «коридорів» цього «атракціону».

Интерьер магазина MyPlay

У кожному відділі є іграшки, які можна протестувати прямо в залі. Дитина може взяти кілька моделей навушників, послухати в них улюблений трек і вибрати той товар, який подобається. Крім іграшок, тут причаїлися розумні роботи. Пральна машина вміє розмовляти та виконувати команди на 3 мовах. Тут також встановили віртуальну полицю — відвідувач може замовити товар, якого немає в конкретному магазині, або просто пограти.

Пример интерьера магазина MyPlay

  1. Brocard Niche Bar

У Львові відкрився концептуальний бутик Brocard Niche Bar. У дизайні заміксували кілька стилів: лофт і скандинавський мінімалізм. Дизайнери поєднали простоту та витонченість, акцентували увагу на унікальну продукцію. На території площею 152 кв. м вмістилася нішева парфумерія від Amouroud, Atelier Cologne, Escentric Molecules, Esteban та інших.

Brocar d Niche Bar как пример запоминающегося интерьера

Концептуальный бутик Brocard Niche Bar

3. Pedder on Scotts

Спортивний магазин розділений на 7 зон за кольорами, щоб відвідувачеві було простіше орієнтуватися в приміщенні. У конструкціях поєднується метал, скло та дерево, пристінні стелажі стоять поряд з острівними конструкціями.

Интерьер Pedder on Scotts

Как оформлен магазин Pedder on Scotts

4. Dior

У Мехіко відкрився бутік бренду Dior, дизайн якого розробив американський архітектор Пітер Марино. Кожен стелаж виконаний з преміальних матеріалів, а декор заслуговує на особливу увагу. Для примірки взуття стоїть м'який пуф в формі конюшини, а в стіну вмонтована відеопанель.

Интерьер бутика Dior в Мехико

Dior в Мехико

5. Ferrari

Характер бренду відбивається не тільки у фірмових відтінках, але й в розкішній обробці та матеріалах. У дизайні присутні динамічні лінії, які асоціюються з гоночними автомобілями. На території магазину крім брендової продукції також розмістилися 3 авто, щоб кожен міг перевірити свої навички водіння на віртуальній трасі.

Дизайн фирменного магазина Ferrari

Динамичный дизайн магазина Ferrari

6. Lacoste

Перед дизайнерами DesignLSM стояло завдання створити такий концепт, в якому кожен квадратний метр був би задіяний. У магазині площею 85 кв. м вся увага дістається товарам. Плоскі вітрини, звичайні бетонні світильники, дерев'яна підлога — жодна з деталей не перетягує на себе погляди покупців.

 Оформление магазина Lacoste

Прим интерьера Lacoste

7. Charming Charlie

Концептуальний дизайн виконаний у фірмових кольорах магазину. Щоб візуально розділити на зони, асортимент розташований в торговому приміщенні за кольорами. Тут пристінні стелажі стоять поряд з острівними конструкціями, а атмосферу доповнюють кулясті люстри та дзеркала. Яскраві вивіски контрастують з білими стінами та меблями, класичний паркет підкреслює створену розкіш.

Пример интерьера Charming Charlie

Charming Charlie: разделение по цветам и шарообразные люстры

8. Chicago Blackhawks

Спортивний магазин американського хокейного клубу виконаний в білому кольорі, доповнений динамічними екранами та символікою. По приміщенню розставлені скульптурні фігури, виконані на замовлення, до стелі підвішена незвичайна люстра з ковзанами. У торговому залі є сенсорний екран з камерою та зеленим фоном, щоб кожен відвідувач міг зіграти на полі разом із знаменитою командою.

Chicago Blackhawks: люстра из коньков

Пример интерьера Chicago Blackhawks

9. Магазин авіакомпанії Dufry

Проект дьюті-фрі в аеропорту Бразилії — це мікс європейських концепцій і орієнтація на мандрівника. В інтер'єрі використовували стилістику літаків і подорожей: вікна імітують ілюмінатори, для покупок передбачені спеціальні багажні візки.

Магазин авиакомпании Dufry

Магазин авиакомпании Dufry : пример запоминающегося интерьера

10. Oasis

У приміщенні в класичному стилі ви знайдете не тільки магазин, але й манікюрний і педікюрний арт-салон, кафе. Це такий собі георгіанський дворик з різними за формою та кольором стільцями і столиками, зі шпалерами, прикрашеними бабками.

Магазин Oasis: пример запоминающегося интерьера

Oasis: классический стиль и микс форматов

11. IІ Gufo

Італійський бренд займається реалізацією дитячого одягу. Свій магазин компанія оформила в скандинавському стилі, доповнила інтер'єр дерев'яними полицями та тумбами. Дизайнери створили інсталяцію а-ля дитяча кімната, всі меблі та стелажі виготовлені з природних матеріалів. Концепція візуалізує філософію компанії, основне місце в якій відводиться природі та дітям.

Il Gufo: пример интерьера детского магазина

Il Gufo: интерьер детского магазина

12. Step by Step

У невимушеній дизайн-концепції простір зоновано за допомогою кольору ітаматеріалів, а в якості незвичайного доповнення — вітрина з ляльками. Щоб не відволікати відвідувача від одягу, інтер'єр виконаний з натуральної сировини та матеріалів. Для демонстрації суконь, футболок, сорочок тут стоять чорні дерев'яні шафи та звичайні металеві поперечини.

Простая дизайн-концепция для Step by Step

Step by Step: примеры интерьера для вдохновения

13. Магазин-майстерня Oilily

Флагманський бутік відображає концепцію: «Жінка, все життя якої, витвір мистецтва». Дизайн інтер'єру доповнюють унікальні світильники для підсвічування одягу, конструкції з табуреток, підвішені до стелі манекени.

Магазин-мастерская Oilily: пример интерьера

Магазин-мастерская Oilily: декор

14. Nike+Run Club Omotesando

Магазин спортивного бренду — це не просто торгівельна точка, це місце, де фанати здорового способу життя можуть обговорити переваги нових кросівок. Двоповерхове приміщення виконано у футуристичному стилі. У приміщенні відвідувачі можуть проконсультуватися з приводу бігових навантажень, індивідуальних занять, змінити образ під контролем стиліста. Також тут є дизайн-студія з пошиття футболок і майстерня з виготовлення взуття.

Nike+Run Club Omotesando: дизайн-концепция

Интерьер Nike+Run Club Omotesando

15. Adidas Originals

Дизайн-проект спортивного магазину передає традиційний характер компанії та відображає сучасний спосіб життя покупців. Тут зібрані квадратні крісла, яскраві килими з орнаментом, меблі з 70-х. На стінах біла плитка та копії малюнків Дейнеки [його роботи прикрашають станції київського метро]. Дизайн розробила російська студія Stereotactic.

Adidas Originals: интерьер спортивного магазина

Adidas Originals: характер компании и образ жизни покупателей

16. PUMA Black Label

Концептуальний магазин відрізняється простотою та функціональністю. Чорні стелажі привносять в інтер'єр універсальні нотки, а дзеркальні панелі візуально розширюють простір. Стіни прикрашають ефектні графіті в японському стилі.

PUMA Black Label: пример оформления спортивного магазина

PUMA Black Label: один из примеров запоминающегося интерьера

Читайте також

З 450 рекламних матеріалів в магазині покупці помічають лише 15. Щоб відвідувач звернув увагу на бренд, потрібно подбати про якість стелажів на всіх рівнях: де розміщені POS-матеріали, наскільки вони добре […]

8-02-2019

ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ: ПРИКЛАДИ ВІД ЗАРУБІЖНИХ ДИЗАЙНЕРІВ І КОМАНДИ USTOR

Про компанію Компанія Ustor понад 15 років на ринку українського ритейлу. За час свого розвитку фірма реалізувала безліч мережевих проєктів в сегментах non-food ритейлу: Fashion, Kids, Sport, DIY та ін. […]

17-08-2018

Сергій Залкін: «Орієнтація на клієнта та реалізація його сміливих ідей — наш головний інтерес»

Щороку рітейл-компаній відкривають все більше і більше нових магазинів. У цій статті ми підведемо підсумки за 2019 рік і розповімо, скільки нових точок було введено в експлуатацію найбільшими торговими мережами […]

2-03-2020

Рекорди 2019 року. Скільки точок відкрили великі українські мережі