Історія виробництва стелажів для бренду Vitals

Історія виробництва стелажів для бренду Vitals

22-03-2019

Власник бізнесу може прописати в Google запит, на кшталт «купити торгове обладнання», із сотні посилань вибрати одну компанію та отримати свої стелажі через 3 дня. Можливо, вони навіть впишуться у дизайн-проект і будуть досить універсальними. Але щоб уникнути будь-яких «можливо», краще продумати вигляд і зручність торгового обладнання з нуля: розробити ескіз, підібрати колір і матеріали. Особливо, якщо ці стелажі повинні привернути увагу відвідувачів на виставці.

История производства стеллажей для бренда Vitals

Завдання

Торгова марка Vitals на ринку вже більше 25 років, а в асортименті можна відшукати насоси, двигуни, абразивні круги, електроінструменти тощо. Латвійський бренд знають в нашій країні, його продукцію можна купити як в маленьких інтернет-магазинах, так і на великих офлайн-точках. Також оцінити інструменти Vitals можна на тематичних зарубіжних і вітчизняних виставках. Для одного з таких заходів ми й зробили стелажі.  

Частина конструкцій призначалася для презентації іншого відомого в Україні бренду — Kentavr. Ці 2 бренда, які розвиває на ринку України ТОВ «АМТ ТРЕЙД», виробляють схожу продукцію для використання на будівництві, у виробничих цехах або просто у домашніх умовах.

Дизайнери компанії «АМТ ТРЕЙД» підготували ескізи обладнання, із зазначенням розмірів і типів навантажень.

Эскизы от дизайнеров (стеллажи для Vitals)

Дизайнерские эскизы: оборудование для выставки

На основі дизайнерських ескізів, наші інженери розробили конструкторську документацію для виробництва цього замовлення. Матеріали КД використовуються на всіх етапах виробництва: від виготовлення елементів до монтажу.

Конструкторская документация: стеллажи Vitals

Трішки про виробництво

Перед нами стояло завдання виготовити стелажі для презентації насосів, електроінструментів, садово-паркового обладнання. Для насосів ми зробили кутовий стелаж з полицями різної довжини та висоти. Верхні полиці розраховані на навантаження 12 кг, а нижні — витримують до 70 кг.

Для електроінструментів ми виготовили стелажі на основі серії RAF з індивідуальною комплектацією. Щоб візуально об'єднати 2 лінії стелажів, використовували елемент у вигляді букви V, яка асоціюється з брендом і є декоративним елементом для оформлення цієї частини павільйону.

Стеллажи для презентации электроинструментов

Для садово-паркової техніки виготовили стелажі за ескізами з можливим навантаженням на полицю 9 кг.

Також композицію стенду доповнили металевими кубами, які одночасно прикрашали простір і демонстрували продукцію, і силовим стелажем для об'ємної продукції.

Металлический куб для экспозиции на выставке

Для фарбування стелажів використовували темно-сірий, червоний та оранжевий кольори. У колірній гамі проглядаються фірмові відтінки.

Доставлення та монтаж

Під час виробництва ми не порушили прописані в контракті домовленості, чітко виконали всі умови.

Конструктора розробили детальну схему збирання, по якій замовник самостійно змонтував стелажі. У документі прописана комплектація та покрокова інструкція, кожен етап доповнений зображенням, щоб спростити процес.

Схема сборки стеллажа

Результат

Ми вклалися за термінами, які ставив замовник, а стелажі сподобалися клієнту й вигідно демонстрували продукцію бренду.

Стеллаж на выставке

Стеллаж под инструменты [пример Ustor]

Конструкция под сварочное оборудование

Читайте также