TRUNKI. РОЗРОБКА ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АМЕРИКАНСЬКОГО БРЕНДУ В УКРАЇНІ | USTOR

TRUNKI. РОЗРОБКА ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АМЕРИКАНСЬКОГО БРЕНДУ В УКРАЇНІ

TRUNKI. РОЗРОБКА ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АМЕРИКАНСЬКОГО БРЕНДУ В УКРАЇНІ

18-04-2018

Єдинороги, жирафи, корови, котики і дракони - ні, це не про похід в зоопарк. Це про поїздки з дітьми по світу.

Думаємо, кожен бачив діточок в аеропортах, які катаються на яскравих валізках. Ми впевнені, що у кожного дорослого промайнула думка: "От би і мені такий!". А все чому? Яскравий дизайн, продуманий до дрібниць конструктив і безкомпромісну якість. Це все про Trunki.

Цього літа ми закінчили цікавий проект для цього бренду - створили обладнання за американським зразком в Україні. Отримавши оригінальний брендбук - справили брендові полиці для розміщення продукції в магазинах Мамин дім та Рост. Тепер українські мами зможуть комфортно вибрати Trunki для незабутніх подорожей зі своїми малюками - можна бачити відразу багато товарів з колекції і брати в руки, щоб розглянути деталі.

Читайте также

Euroshop – найбільша світова виставка в галузі обладнання, технологій та маркетингу в ритейлі. У 2017 кількість учасників і відвідувачів побило всі рекорди за 50 років існування заходу: 18 виставкових залів, […]

13-03-2017

СЛІДАМИ EUROSHOP 2017. 6 ТРЕНДІВ, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ МАГАЗИН УСПІШНИМ

Реалізований проект для магазину канцтоварів “Акварель”. Ідеально рівні ряди і ергономічне розміщення різних за формою і розмірами товарів. Проект виконаний на основі серії RAF Фото ви можете подивитися тут.

23-03-2018

МАГАЗИН КАНЦТОВАРОВ “АКВАРЕЛЬ”

Завдання: Розробити конструкції для демонстрації абразивних кіл в торгових точках Рішення: У зв’язку з тим, що абразивні круги досить легкі, стандартні стелажі не підходять для презентації товару – конструкція виходить […]

12-10-2015

Кейс № 2: Розробка конструкції для демонстрації абразивних кіл в торгових точках