Устаткування торгового центру «Восторг»

Устаткування торгового центру «Восторг»

18-04-2015

«Ustor» завершив роботу по обладнанню другого поверху торгового центру «Восторг». Його відкриття стало одним з наймасштабніших подій на ринку харківського рітейла за минулий рік.

Замовник поставив перед компанією завдання, яка вимагала комплексного вирішення.«Ustor» виконав проектування торгового простору, підібрав базове устаткування, розробив індивідуальні рішення по ескізах замовника, виготовив і змонтував всі конструкції.

Площа другого поверху ТЦ «Восторг» становить 2 тисячі кв. м. і включає кілька торгових зон з різними групами товарів, такими як посуд і товари для дому, текстиль та білизна, домашній і верхній одяг, галантерея та сувенірна продукція, канцтовари та іграшки.

В ході реалізації цього проекту фахівці використовували всі серії торгового обладнання, представлені в асортименті компанії «Ustor» на даний момент, - RAF, CHERRY і нову серію LINE. Так, за допомогою останньої були обладнані всі відділи одягу (жіноча, чоловіча, детскаям і білизна). Це пов'язано з тим, що конструкції серії LINE не відволікають клієнтів від вибору продукції, економлять простір магазину, дають широкий огляд і легкий доступ до товару.

Як зазначає директор компанії «Ustor» Сергій Залкін, серед завдань, які були вирішені в процесі роботи над проектом, - обмежений термін і масштаб торгового простору. «Злагоджена робота дизайнерів замовника і співробітників нашого виробництва стала ключовим фактором успіху. Зміни в проект торгового простору і технічні креслення вносилися максимально оперативно, в результаті чого всі роботи про виробництву і монтажу були виконані в строк », - сказав Сергій.

Це вже друга робота компанії «Ustor» для ТЦ Восторг. Вперше компанії співпрацювали в 2008 році. Якісна реалізація проекту в термін, відповідність виконаної роботи вимогам замовника створили міцну базу для подальшої співпраці.

 

Читайте также

Завдання: Розробити конструкцію, яка б дозволила демонструвати автомобільні акумулятори на майданчиках АЗС Рішення: Розробка легкої в транспортуванні конструкції, для забезпечення переміщення вранці з приміщення на вулицю, а ввечері – назад. […]

29-09-2015

Кейс № 1. Конструкція для демонстрації акумуляторів

Мода це – сфера, де панують креатив і емоції, не дивно, що в епоху консьюмеризма сфера фешн-ритейлу розвивається дуже динамічно. За даними Euromonitor International, в 2016 році цей ринок за […]

6-04-2018

РИТЕЙЛ-КОНЦЕПТ І ТОНКОЩІ ОБЛАДНАННЯ ФЕШН-МАГАЗИНІВ

Замовник: Онлайн гіпермаркет товарів для творчості “Rosa” Завдання: Розробити стелаж, який забезпечить максимально вигідну демонстрацію товару в торговій точці і буде зручним для покупців. Особливості: На стелажі будуть розміщуватися товари […]

25-05-2016

Кейс № 5 Стелаж для демонстрації товарів для творчості